Складной велосипед DAHON

Рейтинг складаних велосипедів 2022

Більшість рейтингів та "топ кращих" складаних велосипедів в інтернеті є рекламними акціями маркетологів. Тому необхідно сформувати власну думку та скласти свій рейтинг велосипедів. Професіонали велоіндустрії вже давно знають, які бренди є найбільш авторитетними, однак в інтернеті інформація часто спотворена рекламою дешевих торгових марок, як правило, без історії та сумнівного походження.
Хоча взнати історію та основні бренди складаних велосипедів можна без проблем в Вікіпедії.
На що потрібно звернути увагу при купівлі складаного велосипеда? По-перше, чи бренд відомий, чи має історію та позитивні відгуки. Друге, не менш важливе: вид матеріалу та якість зварювання (наскільки акуратні шви у місцях з'єднання). Третє, надійність механізмів складання рами та керма. Четверте, якість навісного обладнання, гальм та характеристики ободів і шин. Як правило, новий якісний велосипед дешевим не буває!
Чим відрізняється DAHON від інших складаних велосипедів? Понад 200 патентів та власна сертифікована лабораторія дає технологічну перевагу вже майже 40 років. Навіть велосипеди-ветерани, яким понад 10 років мають добрий стан та відносно високу ціну. DAHON випускає тільки складані велосипеди і це понад 30 моделей.
Якщо Вам потрібен гірський велосипед - зверніть увагу на DAHON Espresso. Якщо Вас цікавить міський, або рекреаційний велосипед - Вам підійдуть всі моделі Dahon з колесами 20" (наприклад Dahon Vitesse, K-One). Якщо потрібен супер компактний складаний велосипед - вибирайте 14 дюймові колеса (моделі Dahon K3).

Кожна модель велосипеда Dahon - це оптимальне поєднання дизайну та технології.

Купіть складаний велосипед DAHON - він буде служити довго і даруватиме свободу!
Made on
Tilda