Складной велосипед DAHON

Який складаний велосипед купити в 2022 році

Коли виникає потреба придбати компактний засіб пересування, який буде служити довго та буде актуальним в найближчі 10 років - це питання до нас. Це завдання не просте, адже крім велосипеда, іноді є спокуса придбати самокат або електровелосипед. В чому принципова різниця?

Перше важливе застереження - електросамокат - це міський транспорт. Це гаджет, який є складним технічним виробом. Треба зважати, що маленький розмір коліс та делікатне електрообладнання на сьогоднішній день робить самокат не завжди надійним.

Отже, який велосипед придбати в 2022 році?
Однозначно складаний, або іншими словами складний, компактний, розкладний велосипед. Які його переваги?

В першу чергу компактність, легкість трансформації, можливість використання у місті та пересічній місцевості. Також його зручно зберігати та перевозити у громадському транспорті та автомобілі.

Який складаний велосипед ми радимо купити в 2022 році?
Однозначно з розміром коліс 20". Чому саме цей розмір коліс? На нашу думку це оптимально щодо комфорту їзди та розмірів велосипеду у складеному вигляді.
Але це не означає що складані велосипеди з 14 та 26 дюймовими колесами не практичні. Як кажуть, на кожен товар є свій покупець.

Рейтинг 2022 складаних велосипедів DAHON від компанії Dahon Ukraine:
  • складаний велосипед DAHON K-ONE - 20" - дискові гальма - спортивний велосипед за розумні кошти;
  • складаний велосипед DAHON Vitesse D8 - 20" - крила, багажник та насос інтегрований в трубу під сідло - ідеально для міста та заміських подорожей;
  • складаний велосипед DAHON Espresso - 26" - 26"; справжній гірський велосипед, що розкладається;
  • складаний велосипед DAHON Mu Uno 20" - для любителів простоти та супер надійності - монопередача та задні гальма
Made on
Tilda