Складной велосипед DAHON

Як правильно вибрати складаний велосипед, ідеальний для підлітка 2022 рік?

Які моделі найбільш бажані для підлітків? Більшість моделей велосипедів підходять для всіх - мужчин та жінок, хлопців та дівчат

На що звернути увагу? В першу чергу на геометрію рами (чи потрібна низька посадка) та дизайн. Без сумніву колір має також велике естетичне значення. Якщо Ви обираєте велосипед для спокійної їзди по місту або для відпочинку - кількість передач для Вас не має принципового значення. Також треба звернути увагу на вагу та розміри - це основні параметри складаного велосипеда.

Пропонуємо звернути увагу на велосипеди американської компанії DAHON.

Чому велосипед Dahon ідеально підійде для підлітка?

По-перше, він - надійний та міцний. Механізми складання Dahon є запатентованими та апробованими десятками років експлуатації. По-друге, велосипеди DAHON мають ідеальну геометрію, яка підійде велосипедистам від 140 до 190 см. Для цього є кілька моделей велосипедів Dahon, які відрізняються розмірами коліс і дають можливість підібрати оптимальний варіант. Унікальність велосипедів DAHON полягає у новітньому дизайні, який поєднує класичні форми та високі технології. Вибирайте, що подобається, а про все інше вже подбали інженери компанії DAHON.


Придбайте складаний велосипед DAHON - він подарує Вам свободу пересування та море позитивних емоцій!

Made on
Tilda