Чому необхідно купити складаний велосипед DAHON
приклади застосування складаних велосипедів Dahon у повсякденному житті
Зберігання велосипеда
При придбанні велосипеда ми не завжди маємо місце для його зберігання. Як правило, єдиним безпечним місцем виявляється наша квартира. Проблема посилюється коли велосипедів декілька. У цьому випадку правильним є рішення придбати складаний велосипед, менші розміри якого дозволять зекономити великий простір. Після складання велосипеда його можна зберігати навіть у шафі, під ліжком, на балконі або за шторами.
Шопінг та відвідування кафе
Щодня ми використовуємо велосипед для прогулянок. Складаний велосипед дає нам набагато більше свободи. Якщо ми хочемо увійти в магазин або відвідати кафе, нам не доведеться залишати його перед дверима, боячись, що його вкрадуть. Лише 10-15 секунд для того, щоб скласти та поставити велосипед у безпечне місце всередині магазину.
Подорожі містом
Велосипедна поїздка до парку або за містом на традиційних велосипедах є досить складним завданням. Потрапити туди потрібно через переповнені та небезпечні вулиці міста. З дітьми це практично неможливо. Зі складними велосипедами, ми добираємось до місця відпочинку автомобілем або автобусом, а якщо застане несподіваний дощ, то можемо повернутись, навіть на таксі..
На роботу та навчання на велосипеді
Складаний велосипед дає нам абсолютно новий спосіб потрапити на роботу. Ми можемо взяти його зі собою в автобус, метро або в інші транспортні засоби. Складіть його, візьміть з собою, щоб продовжити поїздку в офіс, де не буде проблем зі зберіганням. Звичайно, те ж саме стосується поїздок до школи та університету.
Автомобіль
Для того, щоб перевезти велосипед в легковому автомобілі, його потрібно кріпити на спеціальний багажник, що є нелегким завданням. Під час водіння ми пам'ятаємо про "горб" на даху і змушені їхати повільніше. А при зніманні велосипедів контактуємо з подрібненими комахами та брудом. Складані велосипеди звільняють від усіх цих проблем. Ми ставимо їх у багажник або на задні сидіння.
Кемпінг та яхта
На кемпінгу або при водному туризмі складані велосипеди є неперевершеним зручним засобом транспорту. Вони легко вписуються в авто і яхту. Дуже зручно залишаючи автомобіль, або яхту дослідити місто велосипедом, або поїхати відвідати крамниці
Велосипед, як звичайний багаж
Подорожуючи поїздом або літаком, ми маємо проблеми з перевезенням велосипеда. І знову вирішенням проблеми є складання велосипеда, адже валіза зі складним велосипедом - це звичайний багаж.
Туризм
Під час проживання в готелі в центрі міста, варто взяти напрокат велосипед. Якщо ми орендуємо складачок, ми матимемо набагато більше свободи, ніж з традиційним велосипедом. Тоді ми можемо увійти в музеї, кафе та крамниці, Якщо ми відчуємо втому або почнеться дощ, ми зможемо повернутися на таксі зі складеним велосипедом у багажнику.
Транспортні засоби
Дуже зручно поміщати складаний велосипед в багажнику автомобіля (в тому числі вантажного) навіть протягом усього сезону. Поставивши машину на паркінг, ми виймаємо велосипед і їдемо в офіс. Ми також можемо швидко пересуватися в пішохідній зоні або поїхати з автостоянки.
Спеціальні служби
Складаний велосипед в поліцейській машині - це чудовий спосіб поліпшити ефективність патрулювання та здатність до переслідування. Складані велосипеди мають багато інших застосувань, наприклад: пересування на території військової частини.
Взнайте першими про наші промоції
Отримайте персональну знижку за підписку
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Акції, знижки та подарунки
Made on
Tilda