DAHON - велосипед, який важко вкрасти
Дуже часто ми приймаємо «мужнє» рішення подбати про своє здоров`я та включити велосипед у свій щільний графік життя.
Незважаючи на спокусу отримати задоволення від велопрогулянки, а ще крутіше - від бурлескної реакції колег по роботі щодо Вашого велосипедного подвигу - внутрішній голос, все рівно, буде нашіптувати Вам про потенційні проблеми.
По-перше - де тримати велосипед? Як його захистити від крадіїв? По-друге - якому бренду та типу велосипеда надати перевагу, щоб не мати проблем з його ремонтом у разі необхідності.
На цьому етапі, як правило, закінчується благородний порив осідлати велосипед.
Однак вихід є! І дуже простий - придбати складаний (розкладний) компактний велосипед.
Складаний велосипед важко вкрасти - адже він майже завжди поруч - у шафі вдома, під столом в офісі, в багажнику автомобіля, в гардеробі кафе чи біля каси магазину. Крім того його можна вмістити в багажник звичайного таксі або скласти та перевезти у громадському транспорті. У більшості країн світу цей тренд триває понад 30 років. Тепер прийшла черга й України.
Що важливо знати ? Найкращі складні велосипеди є дуже легкими. Як правило, їхня вага становить близько 11 кг. Це робить їх універсальними, як для чоловіків, так і для жінок, а також і підлітків. Ці «унісекс» велосипеди витримують вагу велосипедиста понад 105 кг, а рекомендований зріст велосипедиста становить від 140 до 195 см.
Отже те, що складаний велосипед усуває більшість побутових незручностей ми вже знаємо, але який бренд вибрати?
Відповідь дуже проста, адже вже понад тридцять років на ринку співіснують три найбільших потужних бренди - Brompton, Dahon та Strida. Третина всіх складних велосипедів, що випускаються у світі – це Dahon.
Окрім того, на ринку є безліч дешевих складних велосипедів, якість та надійність яких бажають кращого. Тільки відомі бренди велосипедів мають сертифіковані лабораторії, які гарантують безпеку пересування. Компанія Dahon має понад 200 патентів, якими користуються більшість легальних веловиробників складаних велосипедів.
Цікаво, що на сайті eBay можна побачити оголошення про продаж велосипедів Dahon, яким вже понад 20 років. Це - свідчення якості, що перевірена часом. Однак за неї треба платити, бо ніхто не хоче загубити руль під час поїздки, або скластися разом з велосипедом при черговому доланні бордюру.
Ми надаємо перевагу американському бренду Dahon, адже за критерієми ціна/якість, швидкість складання та надійність, це - найкращий вибір. Підтвердженням цього є такі факти: ціна складака Brompton є надто високою (понад 1300 доларів США), а велосипед Strida потребує практики та спеціальних навиків їзди.
Dahon - це «золота» середина між комфортом їзди та розміром велосипеда.
Варто звернути увагу на "ноу-хау" компанії Dahon - вбудований у стійку сідла насос. Завдяки цій додатковій опції, а також стійкості до вологості, модель Dahon Mariner є бестселером на ринку США та Японії.
Розвиток мережі велодоріжок, автомобільні затори, вартість та відсутність паркомісць в центрах міст створюють величезний потенціал для використання складних велосипедів в Україні.
Окрім того, велосипед Dahon сприяє здоровому способу життя та дарує свободу пересування, а також його важко вкрасти, бо він завжди поруч з Вами !
Взнайте першими про наші промоції
Отримайте персональну знижку за підписку
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
Акції, знижки та подарунки
Made on
Tilda